Pytania i odpowiedzi
Mail.cosmonews.pl

Certyfikowany użytkownik mający przy swoim imieniu/nicku ikonkę diamentu jest zweryfikowaną osobą przez nas serwis. Aby uzyskać taki certyfikat należy przesłać zeskanowaną pierwszą stronę z dowodu osobistego lub stronę ze zdjęciem z paszportu. Przesyłając skan należy pamiętać o zamazaniu/zasłonięciu swojego podpisu.
Posiadając certyfikat:

 • Masz pewność że osoba traktuje to poważanie
 • Posiadasz większą szansę na udane spotkanie
 • Zminimalizowane ryzyko wynajęcia
Nie trzeba opłacać konta, aby być w wynikach wyszukiwania wystarczy dokonać rejestracji i prawidłowo wypełnić wszystkie wymagane pola w profilu - Informacje podstawowe. Brak uzupełnienia Informacji podstawowych powoduje brak aktywacji profilu i tym samym dostępu do wszystkich opcji w serwisie.

Tak, można zobaczyć dane kontaktowe osób zarejestrowanych w ElitePortal.pl, warunkiem jest dokonanie płatności za odpowiednią ilość kodów. Sugerujemy jednak rejestracje, gdyż taka sama operacja będąc zarejestrowanym w serwisie jest ok. 2 razy tańsza.

 • Bez rejestracji możesz wykupić 1 kontakt (2 po rejestracji)
 • Bez rejestracji możesz wykupić 3 kontakty (6 po rejestracji)
 • Bez rejestracji możesz wykupić 7 kontaktów (13 po rejestracji)

Pamiętaj przy zakupie kodów podać właściwy adres email, gdyż na ten właśnie adres zostaną wysłane kody. Przy wprowadzeniu błędnego adresu email i dodkonanej opłacie, pieniądze nie podlegają zwrotowi!

W takim przypadku jedynym rozwiązaniem będzie zresetowanie hasła, link dostępny jest na stronie logowania. Jeżeli nie pamiętasz adresu e-mail, to skontaktuj się z administratorem serwisu.

Oczywiście, są dwa sposoby na wyróżnienie swojego profilu.
Pierwsza to odpłatne dodanie swojego zdjęcia do Diamentowej Alei. Diamentowa Aleja dostępna jest dla każdej osoby zalogowanej w profilu i w mini wyszukiwarce oraz dla niezalogowanej tylko w mini wyszukiwarce
Drugą możliwość oferuje odpłatne dodanie tematu na forum, Twój profil, opis i dane kontaktowe będą widoczne dla wszystkich osób zarówno zalogowanych jak i niezarejestrowanych w serwisie. Czas ważności ogłoszenia na forum i w diamentowej alei wynosi 30 dni.

Wysłanie zaproszenia jest darmowe, osoba która dostanie takie zaproszenie widzi kto je przysłał, następnie może je zignorować lub przyjąć. Po przyjęciu zaproszenia należy się skontaktować ze sobą i ustalić plan wynajęcia. Po zakończonym wynajęciu możecie wystawić komentarz pozytywny lub negatywny w zależności od zadowolenia z oferowanej usługi. Komentarze będą widoczne w profilach osób i będą dużo mówiły o ich właścicielach. Komentarze dodawane są w formie ilości przyznanych gwiazdek.

 • - komentarz pozytywny
 • - komentarz neutralny
 • - komentarz negatywny

Zmodyfikowaliśmy płatności, które były w poprzedniej wersji ElitePortal, obecnie wykupując odpowiedni abonament raz, zostaje przyznana ustalona ilość punktów EP. Możesz teraz łatwo ustalać za co zamierzasz wymienić kupione punkty bez konieczności za każdym razem dokonywać płatności kartą lub przelewem.

Elite Points w skrócie EP, to punkty do wymiany w serwisie ElitePortal. Płacąc raz kartą płatniczą lub przelewem bankowym dostajemy odpowiednią ilość punktów przyznaną w jednym z trzech abonamentów do wyboru. Należy mieć na uwadze że punkty mogą przepaść, jeżeli nie wykorzystasz ich w ustalonym terminie lub nie przedłużysz konta Elite (czas ważności konta i punktów EP zależy od wybranego abonamentu).
Przy pierwszym logowaniu niezbędne jest wypełnienie pól informacje podstawowe, aby mieć aktywny profil w serwisie. Informacje dodatkowe nie są wymagane do wypełnienia przez osoby oferujące pracę. Moderujemy opisy i dlatego wprowadziliśmy system wypełnionego profilu, aby w ten sposób zminimalizować wyświetlanie pustych i niekompletnych anonsów. Edycja i dodawanie zdjęć znajduje się w zakładce ustawienia > edycja zdjęć > add photos
Ogłoszene na forum jest płatne, ale treść ogłoszenia i dane kontaktowe widoczne są dla osób zalogowanych jak również dla odwiedzających serwis. Dane kontaktowe które będą pokazaywać się na forum ustalasz indywidualnie.
Usunięcie konta dostępne jest po zalogowaniu na profil, a dalej wybierając zakładki:
 • OPCJE KONTA
 • USTAWIENIA
 • USUŃ KONTO
 • Tak, wprowadziliśmy rozmycie zdjęcia dla osób niezalogowanych i teraz możecie udostępnić zdjęcia dla wszystkich lub tylko dla osób, które są zarejestrowane w serwisie. Dodatkowo Twoje dane kontaktowe zobaczy tylko osoba która wykupi dostęp do tych danych. Wyjątkiem jest dodanie ogłoszenia na forum, ogłoszenie na forum widzą wszystkie osoby. Jeżeli na forum zaznaczysz aby dane kontaktowe były widoczne, to będą widoczne dla osób, ale pozostaną ukryte dla robotów sieciowych przemierzających sieć internet.
  W skrócie:
  • Możliwość zasłonięcia (rozmycia) zdjęć dla osób niezalogowanych w serwisie.
  • Ochrona danych kontaktowych przed robotami sieciowymi.
  • Możliwość dodania zdjęć do ukrytej galerii, tak dodane zdjęcia mogą zobaczyć tylko odoby posiadające link do galerii .

  Serwis z osobami do wynajęcia.

  Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

  Dołącz teraz

  O NAS

  Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.